Skladníci/logistici

BLANCO CS CZ, spol. s r. o.

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
z:22/3/2024
Náplň práce:
- vychystání materiálu pro výrobu
- doplňování kanbanového skladu
- organizace a evidence materiálového a výrobkového toku ve skladu: příjem, skladování, výdej.
Požadujeme:
- platný průkaz VZV a zkušenosti s řízením VZV
- ŘP skupiny B
- znalost práce na PC, SAP výhodou.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 30letou tradicí na českém trhu
- moderní, příjemné a čisté pracovní prostředí s přátelským kolektivem
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, 13.plat, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný tarif u O2)
příplatky za odpolední směny.
Kontakt telefonicky, emailem.

Práce u nás.cz