SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ MAJETKU - VHODNÉ I PRO OZP

Filipa, a.s.

  • Lázně Bělohrad, Královéhradecký Jičín, Královéhradecký
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Požadavky: - zkušenosti s řemeslnými pracemi - zodpovědnost za kvalitu odvedené práce - ochota k fyzické práci - příjemné a vstřícné vystupování - zájem o dlouhodobou spolupráci - práce vhodná i pro OZP - schopnost pracovat systematicky, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost Náplň práce: - drobné opravy a montáže ve vnitřních prostorech - venkovní práce - zajištění bezpečnosti přístupových cest - spolupráce s vedoucím provozovny Nabízíme: - 5 týdnů dovolené Pozice vhodná i pro OZP a TZP.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Správce / správkyně majetku - vhodné i pro OZP

    Filipa, a.s.

    • Lázně Bělohrad, Královéhradecký
    • 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: - zkušenosti s řemeslnými pracemi - zodpovědnost za kvalitu odvedené práce - ochota k fyzické práci - příjemné a vstřícné vystupování - zájem o dlouho…
    • Před 21 dny
  • Správce / správkyně majetku - vhodné i pro OZP

    Filipa, s.r.o.

    • Lázně Bělohrad, Královéhradecký
    Požadavky: - zkušenosti s řemeslnými pracemi - zodpovědnost za kvalitu odvedené práce - ochota k fyzické práci - příjemné a vstřícné vystupování - zájem o dlouhodobou spoluprá…
    • Před 1 měsícem
  • SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ MAJETKU - VHODNÉ I PRO OZP

    • Lázně Bělohrad, Královéhradecký
    • Jičín, Královéhradecký
    Změněno: 13.04.2024 v 05:00 ID: 18980211 Požadavky: - zkušenosti s řemeslnými pracemi - zodpovědnost za kvalitu odvedené práce - ochota k fyzické práci - příjemné a vstřícné …
    • Před 12 dny