Příležitost pro absoventy přírodovědných oborů

ProfesKontakt

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: *** PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY PŘÍRODOVĚDNÝCH OBORŮ, KTEŘÍ CHTĚJÍ OPUSTIT AKADEMICKOU SFÉRU***Hledáte své první zaměstnání po škole? V rámci studia jste nabrali zkušenosti v laboratoři, rádi byste s vědou zůstali v kontaktu, ale nechcete být vědcem?Ozvěte se nám!Nabízíme zajímavé možnosti uplatnění pro kandidáty se vzděláním v oboru zaměřeným na biologii, molekulární biologii a genetiku, vývojovou biologii, analytickou chemii, farmacii, medicínu, ale i biomedicínské inženýrství.Jaké pozice u nás najdete?obchodní zástupce / produktový specialista - prodej laboratorní techniky, zdravotnické techniky, spotřebního materiálu do zdravotnictví, ale i laboratoříproduktová a zákaznická podpora pro laboratorní přístroje, případně službyservisní technik - laboratorní přístroje a medical device (vhodné pro kandidáty s elektro vyhláškou)jištění jakosti a regulatoryfarmaceutický reprezentanta řada dalších administrativně laděných pozic, pozic v terénu, ale i v laboratoři.V případě zájmu o další informace, možnosti uplatnění a aktuálně nabízené pozice nám neváhejte zaslat aktuální strukturovaný životopis, případně se neváhejte obrátit na kteréhokoli z konzultantů.Těšíme se na spolupráci!

Dobraprace