Asistent/ka pedagoga do MŠ, úvazek 30h týdně

MALVINA - umelecka materska skola s.r.o.

  • Praha
  • 22 000 - 24 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Částečný úvazek
  • Před 18 dny
O násStaňte se součástí skvělého týmu a získejte stabilní práci se špičkovým vybavením. Malvína - umělecká mateřská škola s.r.o. provozuje již 10 let umělecké jesle a školku. Naším cílem je vychovávat sebevědomé děti, k čemuž využíváme vlastní denní programy a kvalitní pedagogy a pečovatele. Pro různé činnosti využíváme specialisty, takže se každý pedagog může v klidu věnovat svému oboru a nepracuje pod tlakem. Dáváme si záležet na příjemném pracovním prostředí a seberozvoji každého člena našeho týmu - budete tak pracovat v interiérech od designového studia No Architects, procházet kurzy pro zvýšení odbornosti a samozřejmě mít příležitost podílet se na tvorbě denních aktivit. Malvína dlouhodobě usiluje o to být nejlepší v ČR, lepší referenci pro vaši kariéru jen tak nenajdete!Mezinárodní umělecké jesle a školka Malvína hledají asistentku/ka pedagoga!Staňte se součástí skvělého ty'mu a rozviňte svůj profesní potenciál! Jsme Malvína - zavedené soukromé jesle a školka s umělecky'm zaměřením v pražském Karlíně. Už deset let budujeme unikátní vzdělávací prostředí, získáváme ocenění a rosteme. Pro náš stabilní ty'm pedagogů nyní hledáme schopnou asistentku, která nám pomůže rozšířit kolektiv o další skvělou a s schopnou kolegyni s láskou k těm nejmenším.Vše o Malvíně najdete na adrese www.malvina.schoolOceníme:
  • Plnou kvalifikaci asistenta pedagoga dle platné legislativy, ale můžete být i studentka! Všemu vás naučíme. (SŠ, VŠ předškolní pedagogika, nebo speciální pedagogika, nebo učitelství pro první stupeň)
  • Anglický jazyk aktivně, denní komunikace v angličtině
  • Pozitivní, veselou, trpělivou a tvořivou osobnost
  • Skvělé komunikační dovednosti a profesionální vystupování
  • Schopnost pracovat v týmu a nebát se říct vlastní názor
Co vás čeká:
  • Budete mít na starosti třídu spolu s moc fajn kolegyněmi
  • Budete se podílet na tvorbě a realizaci vzdělávacího programu, kde budete moct zapojit svou kreativitu a nápady, které vítáme všemi deseti!
  • Budete se podílet na zajištění péče o děti ve věku 3 - 4,5 let, budeme společně hledat a realizovat nové projekty a akce pro děti i jejich rodiče.
U nás můžete počítat s:
  • Nástup 2.5.2024
  • Práce na částečný úvazek, 6h denně, střídání ranní/odpolední dle dohody. Práce denně, není možné pracovat pouze některé dny!
  • Super kolegyně
  • Pohodové děti
  • Krásné prostředí
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Stravenkovné v plné výši (cca 2000,- Kč čistého)
V případě Vašeho zájmu, nám prosím zašlete Váš aktuální strukturovaný životopis s fotografií.Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

JenPráce

Podobné nabídky

  • Asistent/ka pedagoga

    Materska skola Zacit spolu s.r.o.

    • Praha
    • 23 000 - 26 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Panochová Ivana Bc., tel.: 775959697, e-mail: panochova@mszacitspolu.cz Požadavky: Kvalifikační předpoklady - absolvování vzdělávacího programu "Asistent …
    • Před 17 dny
  • Asistent pedagoga

    Materska skola, Praha 4, Jilovska 75

    • Praha
    • 25 000 - 28 000 Kč za měsíc
    O nás Jsme šestitřídní mateřská škola, s plně vybavenou školní zahradou a prima kolektivem. Náplň práce: práce s dětmi pod vedením pedagoga Co od Vás očekáváme: minimálně…
    • Před 1 měsícem
  • Asistent/ka pedagoga

    Materska skola Zacit spolu s.r.o.

    • Praha
    • 26 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Kontakt: Panochová Ivana Bc., tel.: 775959697, e-mail: panochova@mszacitspolu.cz Požadavky: Kvalifikační předpoklady - absolvování vzdělávacího programu "Asistent…
    • Před 16 dny