Zásobovač ve výrobě, mzda 28.000 Kč, 13.mzda

O.K. solution

  • Jihlava, Vysočina
  • 28 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: * mzda 25.000 Kč - 28.000 Kč/měsíčně
  • 13. plat
  • příplatek na zdraví ve výši 1.500 Kč
  • pro dojíždějící příspěvek na dopravu až 1.500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • interní systém benefitů formou cafeterie
  • zajištěné ubytování
  • sick day
  • dotované závodní stravování (22 Kč - 47 Kč)
Popis pozice: Máte chuť pracovat v automobilovém průmyslu? Jste spolehlivý a nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Tak pak hledáme právě Vás.
  • kontrola plánů výroby a objednávání materiálu dle plánu, pomocí SAP systému
  • navážení materiál na dané pracoviště
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Místo výkonu práce: Jihlava
Požadavky: * spolehlivost a samostatnost
  • vykonávat práci zodpovědně
  • praxe ve výrobní firmě výhodou
  • znalost systému SAP výhodou

Dobraprace