Strategický nákupčí - elektro - rieter

Advantage Consulting

  • Pardubický kraj
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Náplň práce
  • Tvorba, implementace a rozvíjení globální nákupní strategie v rámci produktové skupiny pro náhradní díly
  • Výběr, navazování a budování vztahů s dodavateli v rámci dlouhodobé spolupráce
  • Vedení jednání s dodavateli ohledně materiálu, nákladů a dodacích podmínek
  • Vyhledávání alternativních materiálů a hledání technického řešení
  • Pozice zahrnuje cestování v rozsahu 5 – 15 % ročního času
Požadujeme
  • Zkušenost s nákupem v oblasti elektro
  • Velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
  • Technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost týmové spolupráce v rámci mezinárodního týmu (AJ B1 alespoň)
  • Schopnost samostatného analytického a strategického uvažování
  • Proaktivita, samostatnost, pozitivní přístup
Nabízíme
  • Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Dobré platové ohodnocení plus odměny
  • Příspěvek na stravné
  • Přátelské prostředí
  • Podpora odborného růstu a vzdělávání
  • Dotovanou možnost ubytování v místě výkonu
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

JobDNES