Malíř, natěrač

  • Brno, Jihomoravský
  • 23 510 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Náplň práce: Úprava povrchu pro lakování, včetně broušení, opalování čištění a odmašťování ploch Máčení, stříkání nebo natírání barvou Konečné stříkání ploch Tmelení povrchů, lakování, natírání a další způsoby úpravy povrchů, včetně určení vhodného pracovního a technologického postupuepení, sádrování, broušení a penetrace povrchů.. Požadujeme: PLATNÝ ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B, výuční list v oboru spolehlivost, samostatnost. Bližší info na https://www.zoobrno.cz/o-zoo-brno/volna-mista/malir-naterac 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Malíř, natěrač

    • Brno, Jihomoravský
    Náplň práce: Úprava povrchu pro lakování, včetně broušení, opalování čištění a odmašťování ploch; Máčení, stříkání nebo natírání barvou; Konečné stříkání ploch; Tmelení povrchů, la…
    • Před 1 měsícem
  • Učitel/ka odborného výcviku oboru malíř

    Stredni skola polytechnicka, Brno, Jilova 36g

    • Brno, Jihomoravský
    Hledáme učitele/učitelku odborného výcviku oboru malíř na střední školu. Kvalifikační předpoklady podle z. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (DPS). Platová třída 11. Nás…
    • Před 1 měsícem
  • pomocný dělník - malíř

    STAV NAVIK s.r.o.

    • Brno, Jihomoravský
    • 24 500 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: čistý rejstřík trestů, dobrý zdravotní stav Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.…
    • Před 2 měsíci