Všeobecná zdravotní sestra

Vězeňská služba České republiky

  • Kladno, Středočeský Vinařice, Středočeský
  • 300,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:VĚZEŇSKÁ SLUŽBA ČESKÉ REPUBLIKY VĚZNICE VINAŘICE hledá vhodného uchazeče na pozici VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA Zaměstnání na základě dohody konané mimo pracovní poměr (DPP, DPČ). Nabízíme - mzdové ohodnocení až 300, - Kč/hod. - pracovní doba pondělí až pátek dle dohody - bezplatné využívání posilovny a sauny v areálu věznice Požadujeme - minimálně střední zdravotnické vzdělání - spolehlivost - organizační schopnosti a komunikační schopnosti - bezúhonnost, dobrý zdravotní stav Předpokládaný termín nástupu dle dohody V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů. Kontakt pro sdělení podrobnějších informací: Vězeňská služba ČR, Věznice Vinařice 245, Personální oddělení, 273 07 Vinařice Michaela Nováková Tel: 312 291 748 Email: nabor@vez.vin.justice.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Všeobecná zdravotní sestra

    • Kladno, Středočeský
    Požadujeme: vzdělání - 96/2004 Sb. Zákon o nelékařských zdravotnických povoláních odborná způsobilost pro výkon povolání bez odborného dohledu. Pracovní úvazek plný, možno i zkr…
    • Před 2 dny
  • Všeobecná zdravotní sestra

    • Kladno, Středočeský
    • 43 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: vzdělání - 96/2004 Sb. Zákon o nelékařských zdravotnických povoláních odborná způsobilost pro výkon povolání bez odborného dohledu. Pracovní úvazek pln…
    • Před 2 dny