Účetní dodavatelských faktur

Astron Buildings s.r.o.

  • Přerov, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Možnost práce z domu.Náplň práce:
Zpracování přijatých faktur Astron poboček v EU; Komunikace s dodavateli a spolupracovníky z jiných oddělení i v zahraničí; Inventarizace účtů dodavatelů a další účetní agenda; Spolupráce na měsíčních účetních závěrkách, měsíčních vyúčtování platebních karet; Ad-hoc analýzy, spolupráce na auditu poboček a podpora týmuPožadavky:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru; znalost podvojného účetnictví, orientace v daňové legislativě (DPH); Komunikativní znalost AJ, znalost dalších jazyků výhodou (NJ/FJ); Praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou); Znalost práce s MS ExcelZájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: m.davidova@astron.biz;
- telefonicky na čísle 581 250 241 - paní Martina Davidová

Práce u nás.cz