On Trade Business Developer

Brown-Forman

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
CURRENT EMPLOYEES, CONSULTANTS, AND AGENCY PARTNERS:If you currently work for Brown-Forman, please apply by clicking the Careers icon on the Workday portal.For best results, use Google Chrome to view this page.Brown-FormanPředstav si, že pracujete ve společnosti, která vás přátelsky přijímá mezi sebe, inspiruje vás, abyste se při každé příležitosti snažili o co nejlepší výkon, a podporuje vás v růstu a rozvoji kariéry v dynamickém a zábavném odvětví. Společnost Brown-Forman nabízí svým zaměstnancům takovou kariéru a takové prostředí již více než 150 let.Společně hrdě vyznáváme a pracujeme podle našich hodnot a každý den se snažíme být lepší a dělat to lépe jako lidé, jako společnost i jako členové komunit, které nazýváme domovem. Společnost Brown-Forman patří mezi 10 největších globálních společností vyrábějících lihoviny na světě. Budete pracovat s některými z nejznámějších a nejcennějších značek lihovin na světě, jako jsou Jack Daniel's, Woodford Reserve, Chambord, Diplomático, GinMare a Slane Irish Whiskey.Přijměte místo u našeho stolu.Smysluplná práce od prvního dne:Budete mít zodpovědnost nad každým aspektem obchodu v přiděleném regionu, což zahrnuje sledování trhu, distribuce, zákazníků, konkurence a potenciální příležitosti.Budete hodnocení za dosahování stanovených cílů, jako je růst prodeje, rozšíření distribuce, budování povědomí našich značek a jejich visibility ve vašem regionu.Budete také aktivně plánovat a analyzovat efektivnich propagačních aktivit.V rámci své role budete pravidelně navštěvovat vaše zákazníky, podle stanoveného plánu, abyste jim poskytovali nejlepší služby a podporu.Budete budovat a udržovat vynikajících vztahy se zákazníky na všech úrovních v rámci obchodního prostředí, jakož i v úzké spolupráci s kolegy z Key Account managementu.Důležité v této pozici bude hledat nové příležitosti pro distribuci a aktivaci našich značek, mimo stávající databázi.Budete zodpovědní za optimální skladové zásoby u všech zákazníků.Budete aktivně sledovat naši konkurenci, abyste nám pomohli zůstat v čele.Povedete školení o značkách pro obchodní partnery spolu s naším Brand Ambassadorem.Budete úzce spolupracovat s Area Sales Managerem při vyjednávání smluv. Budete také zodpovědní za udržování aktivních smluv a reportovat v jakém stavu smlouvy jsou.Budete zodpovědní za správu údajů o zákaznících a jejich aktivitách v našem interním CRM systému.Čeká vás práce na vylepšení naší databáze prodejen, abychom mohli našim značkám zajistit silnou přítomnost v těch nejlepších a nejvlivnějších prodejnách v regionu.Co čekáme, že k nám přinesete:Vzdělání: Středoškolské vzdělání s maturitou/střední škola; vysoká škola/univerzita (bakalářské nebo ekvivalentní vzdělání);Zkušenosti: 2 - 3 rokyAlespoň 1 rok zkušeností s prodejem na trhuZákladní znalost IT (aplikace MS Office, Google Suite)Řidičský průkazNení nic lepšího na trhu:V Brown-Forman, lídrovi v oblasti prémiových lihovin, věříme ve spravedlivé a udržitelné oceňování. Naše odměňování je navrženo s cílem udržet motivované zaměstnance a zajistit udržitelný a prosperující růst pro budoucí generace.Ve společnosti Brown-Forman Česko nabízíme konkurenceschopný balíček benefitů, který mimo jiné zahrnuje možnosti flexibilní práce, příspěvek na produkty, placenou nemocenskou, stravenky, 25 dní dovolené a soukromou lékařskou péči spolu s možnostmi globální kariéry.#LI-MZ1Requisition Type: EmployeeManagement Level: ProfessionalGlobal Job Level: P5Number of Openings Available: 1

Brown-Forman

Podobné nabídky

  • Java Developer | 100% Remote (80 - 120.000 Kč)

    Jobs Contact Consulting

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 80 000 - 120 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * Dáme Ti svobodu v práci a pokusíme se Ti vyjít maximálně vstříc – flexibilní pracovní doba, remote spolupráce i dovolená navíc je u nás standard Nikdo se tady neobejde …
    • Před 2 dny
  • Všeobecní administrativní pracovníci

    ZAV Capital Trade s.r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 20 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: kompletní zajištění administrativy společnosti - sepisování obchodní korespondence, komplexní podpora organizace konferencí a seminářů, komunikace s klie…
    • Před 17 dny
  • Pomocní montážní dělníci

    Renovex CZ s.r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 17 300 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: dokončovací a další montážní práce Podobné nabídky práce před 2 dny Nové Město nad Metují FORCE TRADE s.r.o. 30000 Kč za měsíc před týdnem Lázně B…
    • Před 12 dny