Provozní elektrikář v lomu - Jihlava

Colas

  • Lom, Ústecký Jihlava, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
O firmě Společnost COLAS CZ, a.s. je součástí skupiny COLAS, světového leadera v oboru dopravního stavitelství. Hlavní činností je výstavba, rekonstrukce a opravy pozemních komunikací a mostů, inženýrských sítí a kolejových tratí. Také se zabýváme těžbou kamene, výrobou drceného kameniva, výrobou asfaltů a asfaltových směsí.Popis pracovní nabídky Údržba a opravy elektrických zařízení v lomech
Budete svojí činností podporovat úspěšný chod lomu
Budete diagnostikovat a opravovat poruchy na elektronických systémech
Budete mít na starost více lomů v oblasti Vysočina = pohyb, flexibilita, cestování
Revize ručního nářadí
Nákup elektro dílůPožadujeme Platné osvědčení 194/2022 Sb.
Vyučení v oboru
Schopnost samostatné práce a řešení problémů
Znalost elektrických zařízení a jejich fungování
Platný řidičský průkaz sk. B - aktivní řidičNabízíme Služební dodávku s vybavením
Rozmanitou náplň práce
Kompletní zaškolení od zkušeného kolegy
Roční bonusy ve výší 2 -3 mezd
Příspěvek na stravování přímo do mzdy
Karta MultiSport, volnočasový systém Cafeterie a další
Práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
Placené přesčasy
Podporující kolektivVhodné pro Absolventy.Jiná sdělení Hledáte-li novou pracovní příležitost v zajímavém prostředí, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se.Máte zájem o nabídku Provozní elektrikář v lomu - Jihlava ?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dominika Michlíková z COLAS CZ, a.s.

Easypráce