Finanční účetní

Hofmann Personal

  • Chomutov, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Nabídka: * jistotu stabilní mezinárodní společnosti
  • nástupní mzda dohodou
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • Unišeky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • prostor pro vzdělávání a osobní rozvoj
  • teambuildingové akce
Popis pozice: Do stabilního a příjemného kolektivu hledáme účetní pro zpracování agendy finančního účetnictví.
Požadavky: * zajišťování fakturace
  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • účtování v rámci finančního účetnictví (odpisy, banky, DPH apod.)
  • spolupráce při provádění pravidelných kontrol
  • příprava účetní uzávěrky

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Finanční účetní (A10448)

    Hofmann Personal

    • Chomutov, Ústecký
    O firmě Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprost…
    • Před 29 dny
  • Finanční účetní

    Hofmann Personal

    • Chomutov, Ústecký
    Požadavky zajišťování fakturace kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence účtování v rámci finančního účetnictví (odpisy, banky, DPH apod.) spolupráce při prová…
    • Před 30 dny
  • Finanční účetní

    Hofmann Personal

    • Chomutov, Ústecký
    Popis pozice Do stabilního a příjemného kolektivu hledáme účetní pro zpracování agendy finančního účetnictví. Požadavky zajišťování fakturace kontrola náležitostí účetních …
    • Před 30 dny
    • Snadno podejte žádost