Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Liberec - PZ JIH

D.I.SEVEN

  • Liberec, Liberecký
  • 20 420 - 23 100 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Místo výkonu práce:
  • Liberec - PZ JIH
  • Bezproblémová doprava na místo výkonu práce pomocí MHD. Průmyslová zóna Jih - Liberec
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Liberec - PZ JIH
Kontakt:
  • Kamila Novotná
  • Telefon: +420 475 201 308 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: kamila.novotna@diseven.cz
  • Mobil: 733 147 783 (Po-Pá 8-12 hod)
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Vhodné pro starobní důchodce
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Možnost náborového příspěvku po zkušební době
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
Směnnost:
  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce:
  • Náborový příspěvek až 9000,- po 3 měsících pro OZP. Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu. Požadujeme znalost práce na PC.
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
Výhodou
  • předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí:
  • 20420 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
  • DPP
Požadujeme:
  • Znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
  • Fyzická a psychická zdatnost
  • Zašlete nám prosím životopis společně s fotografií
Vzdělání: střední odborné s výučním listem

D.I.SEVEN