OPERÁTOR VÝROBY

Grafton

  • Olomouc, Olomoucký
  • 28 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
  • Snadno podejte žádost
Pro silnou strojírenskou společnost pro zpracování kovů, která dodává výrobky do různých průmyslových odvětví (automobilový, instalatérský, plynárenský, potravinářský aj.)
hledáme toho nejdůležitějšího kolegu - OPERÁTORA VÝROBY.Co budete dělat:
- vkládání kovových tyčí do zásobníku stroje
- odebírání hotových výrobků od stroje
- měření a kontrola vyrobených dílů
- práce v nepřetržitém provoze (krátký-dlouhý týden)Nástup ihned či dle domluvy.- základní nástupní mzda 140-150,- Kč/hod.
- měsíční prémie 3000-4000,- Kč dle splněmí podmínek
- penzijní připojištění 500,-Kč/měs.
- stravenkový paušál 2500 Kč/měs.
- prémie na dovolenou 2x ročně
- 20 dní dovolené/rok
- 2 dny sick day
- pití zdarma na pracovišti (káva, voda, sirupy)
- příspěvek na školní potřeby pro vaše děti
- věrnostní bonusy
Dlouhodobá práce na HPP, velmi rychlé navýšení mzdy, pokud Vám to půjde dobře.Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search- vyučení nebo ÚSO vzdělání ve strojírenském oboru
- znalost čtení v technické dokumentaci
- manuální zručnost
- ochotu vzdělávat se, chceme Vás časem posunout na lepší pozice

Grafton

Podobné nabídky

  • Dělník / operátor výroby

    weba Olomouc s.r.o.

    • Olomouc, Olomoucký
    • 32 500 Kč za měsíc
    Požadavky · SŠ vzdělání Náplň práce · manuální obsluha laseru / lisu ve třísměnném provozu · odebírání výlisků, vizuální kontrola kvality · nabízená mzda je průměrné měsíčn…
    • Před 23 dny
  • Dělník / operátor výroby

    weba Olomouc s.r.o.

    • Olomouc, Olomoucký
    • 32 500 Kč za měsíc
    Nabídka: · Perspektivní zaměstnání v jedné z předních světových firem v oblasti výroby velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl · Nadstandardní mzdové příp…
    • Před 23 dny
  • Urgentní pohovory zítra Operátor výroby

    PRAGMA personální agentura

    • Olomouc, Olomoucký
    • 220,00 Kč za hodinu
    Nabídka: 220,-kč/hod nástup ihned možnost záloh dotované stravování Pracoviště v Hněvotíně u Olomouce Ubytování zajištěno Popis pozice: Možnost vedení menšího týmu operátorů …
    • Před 9 dny