Všeobecná zdravotní sestra

  • Rokycany, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadujeme: kvalifikační předpoklady - práce bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů - doklad o bezúhonnosti.
Nabízíme: platové ohodnocení dle NV 341/2017 Sb. v platném znění

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Zdravotní sestra

    Změněno: 20.04.2024 v 05:00 ID: 18991237 Požadované vzdělání v oboru zdravotní sestra, a vyšší -Nabízíme: vícesměnný pracovní režim (třísměnný nepřetržitý provoz) s nerovnoměrně…
    • Před 6 dny
  • Všeobecná sestra s osvědčením

    • Mirošov, Plzeňský
    • 28 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. , platné osvědčení pro výkon zdravotnického nelékařského povolání, samostatnost, pečlivost, ochotu vzdělávat se Nabízím…

    Změněno: 20.04.2024 v 05:00 ID: 18991246 Požadavky: vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. , platné osvědčení pro výkon zdravotnického nelékařského povolání, samostatnost, pečlivost,…
    • Před 5 dny