Řezník v Domažlicích

Novák maso-uzeniny

  • Domažlice, Plzeňský
  • 30 000 - 32 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
O násNOVÁK maso - uzeniny je tradiční české řeznictví s 25 letou tradicí. Zakládáme si na čerstvém a kvalitním sortimentu. Víme, že vše začíná právě na prodejně. Dáváme šanci všem, kteří mají zájem pracovat v tomto zajímavém oboru.
Do naší prodejny v DOMAŽLICÍCH přijmeme ŘEZNÍKA / ŘEZNICI.Prodejna se nachází v objektu Penny marketu v ulici Husova třída 241.Náplň práce:
  • Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
  • Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality, čerstvosti zboží
  • Komunikace a obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny
Co od Vás očekáváme:
  • Odborné vyučení v oboru řezník-uzenář (výhodou)
  • Praxe s bouráním a opracováním masa (podmínkou)
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost, zručnost a pečlivost
  • Zdravotní průkaz
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr
  • Příspěvek na stravování ve mzdě
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech a svátcích
  • Multisport kartu
  • Slevové poukázky na nákup zboží
  • Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz
  • Odměna při výročí narození
  • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
  • Zaučení na prodejně
Benefity
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště

JenPráce

Podobné nabídky

  • Řezník / řeznice podpůrného týmu

    Novák maso-uzeniny

    • Domažlice, Plzeňský
    Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. hledá ŘEZNÍKA do PODPŮRNÉHO TÝMU. Hledáme šikovného kolegu, který bude ochotný cestovat v rámci našich prodejen po České repu…
    • Před 21 dny
  • Řezník / řeznice v Domažlicích

    Novák maso-uzeniny

    • Domažlice, Plzeňský
    Tradiční české řeznictví NOVÁK MASO-UZENINY v Domažlicích přijme Řezníka/řeznici. (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu) Nabízíme: Práci ve stabilní české společnosti P…
    • Před 14 dny
  • Řezník

    ASAVET a.s.

    • Domažlice, Plzeňský
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce PRACOVIŠTĚ: ASAVET a.s. - provoz Biřkov 43 NÁPLŇ PRÁCE: párání kadaverů, solení kůží, příprava vzorků (fyzicky namáhavá práce - vhodné pro muže) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHOD…
    • Před 21 dny