Pracovní příležitost pro absolventy vysokých škol

Metrostav

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Co budete dělat:METROSTAV HLEDÁ:
Stavbyvedoucí a Přípraváře/Přípravářky z řad absolventů.Hledáme nové kolegy/ně do týmů pozemáků, silničářů, mostařů, vodařů i tunelářů, přidejte se k nám!Přípravář/ka v předvýrobní fázi
Vážíme si jeho/její pozornosti, s jakou studuje podmínky v zadávacích dokumentacích vypsaných zakázek a vypracovává nabídky do soutěží. Při jejich tvorbě poptává možné subdodavatele, vyhodnocuje jejich nabídky a připravuje návrh harmonogramu výstavby. Jeho preciznost nám pomáhá získávat nové stavební zakázky.Přípravář/ka ve výrobní fázi
Ceníme si Vás jako týmového hráče, který spolupracuje při tvorbě technologického postupu výstavby a na přípravě řídícího harmonogramu zakázky. Poptává práce a dodávky, vyhodnocuje výběrová řízení a spolupracuje při kontrole a řízení prováděcí dokumentace. Díky jeho organizačním schopnostem je vše na místě ve správný čas a stavba běží podle plánu.Mistr
Je mistrem svého díla v zabezpečování svěřeného pracoviště před zahájením i v průběhu prací. Řídí a kontroluje práci podřízených dělníků a subdodavatelů a dbá na stavbě o bezpečnost. Zajišťuje a koordinuje dodávky materiálu a díky jeho důslednosti jsou všechny práce na stavbě odvedeny v požadované kvalitě.Stavbyvedoucí
Ceníme si jeho odpovědného přístupu při dodržování správných technologických postupů na stavbě. Dokáže ohlídat plnění harmonogramu, průběh stavebních prací i jejich kvalitu. Připravuje podklady pro fakturaci a pro změnová řízení s objednatelem a projektantem. Zkrátka má o všem přehled a my víme, že je stavby v dobrých rukách.Pozice jsou vhodné pro absolventy VŠ (do dvou let od ukončení studia)Vaše předpoklady:
  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxe výhodou, ale není podmínkou; vše potřebné vás naučíme
  • organizační a komunikační schopnosti
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • rozhodnost a orientace na cíl
Co vám nabízíme:
  • vlídné přijetí; naši kolegové jsou zvyklí pracovat s nováčky s malými nebo žádnými pracovními zkušenostmi
  • budete se moci podílet na zajímavých a prestižních stavbách
  • jistotu a stabilitu
  • u nás můžete profesně růst (jsme velká firma s velkými možnostmi)
  • patrona, který se o vás po adaptační dobu stará, ve smyslu zaučení a kontroly vaši práce – pomáhá vám řešit případné nesnáze
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni – pořádáme sportovní akce a firemní večírky; máme dobré týmy, které drží spolu
Místo pracoviště:dle dohody, ČR nebo SlovenskoPokud máte zájem o uplatnění v Metrostavu, neváhejte nám napsat nebo zavolejte.
Těšíme se na Vaše životopisy i případnou budoucí spolupráci!

Metrostav