Seřizovač lisovny v automotive (M/Ž) Náborový příspěvek 100.000 Kč

SIMIX GROUP s.r.o.

  • Jihlava, Vysočina
  • 100 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadujeme
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost
  • Zkušenosti s technologií lisování plastů výhodou
  • Dobrou znalost ČJ
NabídkaNabízíme:
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • Možnost využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci
  • 13. a 14. plat
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
  • Příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • Příplatek na dojíždění ve výši 0 - 1500 Kč
  • Penzijní připojištění
  • Interní systém benefitů formou cafeterie
  • Zajištění hlídání dětí externí formou
  • Volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
  • Bezplatné odborné vzdělávání
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
Pracovní náplň
  • Přehazovat formy a nastavovat vstřikovací lisy
  • Spolupracovat s technology při řešení technických problémů
  • Zodpovídat za kontrolu technického stavu strojů (spolupráce s údržbou)
  • Spolupracovat s pracovníky kvality při sledování zmetkovitosti, organizace nápravných opatření týkajících se strojů
  • Pracovat ve směnném režimu
PoznámkaTo nezní špatně, co říkáte? Pošlete nám svůj profesní životopis a pojďte zúročit své znalosti a um k nám. Těšíme se na Vás!

JenPráce