Krajské řed. police K. Vary Referent státní správy a samosprávy

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

  • Dolní Rychnov, Karlovarský
  • 25 280 - 37 170 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: • platová třída 11 se mzdou v rozmezí 25 280 Kč – 37 170 Kč (dle započitatelné praxe)
  • zvláštní příplatek 2.200 Kč
  • možnost čerpání prostředků z FKSP (příspěvky na produkty na stáří, možnost pobytu v rekreačních zařízeních KŘP)
  • řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna
Popis pozice: • práce s elektronickým evidenčním systémem ETŘ
  • zajišťování realizace investičních akcí vč. dozorování průběhu realizace investic
  • výběr a koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby, přebírání prací, příprava a provádění změn na stavbách
  • prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace a zpracovávání protokolů o předání staveb.
  • zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu realizace jednotlivých akcí
  • průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu
  • technicko - ekonomické hodnocení efektivnosti investic vč. návrhů opatření na změny
Požadavky: • úplné střední odborné vzdělání zakončené maturitou
  • praxe ve stavebním oboru min. 3 roky
  • znalost práce na PC
  • schopnost vysokého pracovního nasazení
  • vstřícnost k dalšímu sebevzdělávání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)
Výhodou
  • dobrá znalost předpisů zejména v oblasti stavebnictví a veřejných zakázek
  • vstřícnost, spolehlivost, flexibilita, komunikační schopnosti, samostatnost
  • organizační schopnosti
  • zkušenost s prací v programu ArchiCAD
Další informace
  • pevná pracovní doba 7:00 – 15:30 hodin
  • plný úvazek – 40 hodin týdně
  • termín pro zaslání životopisu: do 24. 04. 2024
  • možnost nástupu: 1. 6. 2024 nebo dle dohody
  • součástí přijímacího řízení je osobní pohovor
Poznámka: • pevná pracovní doba 7:00 – 15:30 hodin • plný úvazek – 40 hodin týdně • termín pro zaslání životopisu: do 24. 04. 2024 • možnost nástupu: 1. 6. 2024 nebo dle dohody • součástí přijímacího řízení je osobní pohovor V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na adresu irena.dedicova@pcr.cz, nebo jiri.halada@pcr.cz s předmětem „investiční referent OSNM“ Případné doplňující informace je možné získat u vedoucího odboru nemovitého majetku, tel. číslo: 974 376 515, příp. 974 376 541.

Dobraprace