SENIOR FINANČNÍ CONTROLLER

Adecco

  • Náchod, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
  • Snadno podejte žádost
LokalitaKrálovéhradecký krajPoziceSpecialistDatum2024-02-16OborFinance and AccountingSENIOR FINANČNÍ CONTROLLERDo výrobní společnosti v okrese Náchod hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici finančního controllera, který bude mít na starosti kalkulace, rozpočty, analýzy a reporty.
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v controllingu ve výrobní společnosti min. 5 let
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost účetních a daňových předpisů a související legislativy
  • pokročilou znalost MS Excel
  • analytické myšlení, pečlivost a zodpovědnost
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
Náplň práce:
  • zodpovědnost za řízení finančních procesů ve dvou závodech
  • příprava rozpočtů, sledování nákladů a příjmů
  • pravidelný reporting zahraničnímu vedení
  • příprava finančních analýz a rozborů
  • optimalizace nákladů, jejich rozbor a kontrola
  • spolupráce při tvorbě finančních plánů společnosti
  • vedeni projektů na zlepšování procesů
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na stravování
  • odborný systém vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příjemný kolektiv

Adecco