Vedoucí střediska dopravy

JIZERSKE PEKARNY spol. s r.o.

  • Česká Lípa, Liberecký
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Požadujeme: - praxe v oboru dopravy - uživatelská znalost MS Office (Excel, Word). - znalost logistických software výhodou - minimálně. ÚSO vzdělání s maturitou - řídící a komunikační schopnosti, spolehlivost a samostatnost - časová flexibilita - ŘP, min. sk. B Termín nástupu: únor 2024 (případně dle dohody) Pracovní náplň: Řízení provozu střediska dopravy (50 řidičů, dispečer, autoúdržba) Logistika rozvozových linek Správa vozového parku dodávkových a osobních vozidel (50 vozidel) Řízení a kontrola provozních nákladů střediska Řešení pojistných událostí Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - služební vozidlo, firemní telefon a notebook - flexibilní pracovní doba - kvalitní vozový park a dobré servisní zázemí - příspěvek na stravování a penzijní/životní připojištění - zkušební doba 6 měsíců Životopisy do VŘ zasílejte na e-mail: r.hanzal@jipek.cz , Ing. Radek Hanzal, technický ředitel

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Referent (m/ž) evidence vozidel v odboru dopravy

    Mesto Ceska Lipa

    • Česká Lípa, Liberecký
    • 31 820 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Charakteristika pracovní pozice: - zajištění agendy evidence vozidel - posuzování technické způsobilosti vozidel Zajištění výkonu státní správy podle zákona č. 56…
    • Před 2 měsíci
  • Řidič vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy (m/ž)

    Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o.

    • Česká Lípa, Liberecký
    Požadavky: - řidičský průkaz C+E, profesní způsobilost, karta řidiče - praxe v kamionové dopravě alespoň 1 rok - zdravotní způsobilost, dopravně psychologické vyšetření - chuť …
    • Před 1 měsícem
  • Řidič mezinárodní kamionové dopravy - projekt Volný Trucking

    Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o.

    • Česká Lípa, Liberecký
    Co Vás čeká: zázemí silné mezinárodní dopravní společnosti přidělené vlastní vozidlo práce od pondělí do pátku na trasách z České Lípy do Německa, Nizozemska, Belgie, Slovenska…
    • Před 11 dny