Ostraha průmysl. objektu Kněževes - až 150,-Kč/hod

Aves Plus

  • Kněževes, Středočeský
  • 150,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Pozice pro invalidního důchodcePožadujeme:
  • min věk 18 let
Nabídka:
  • mzdu až 150,- Kč/hod
  • náborový příspěvek 5.000,-Kč
  • úvazek dle Vašich potřeb
  • pracovní uniformu na chladné i teplé počasí
  • příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu „Přiveď kamaráda“
  • profesní kvalifikaci „strážný“ 68-008-E - zajistíme během vstupního školení
Pracovní náplň:
  • základní evidence návštěv a vjezdu
  • klidná a sedavá práce v přátelském kolektivu
  • pochůzková činnost
Sdílejte tuto stránku, vyberte svou platformu.

Aves Plus

Podobné nabídky

  • Ostraha (M/Ž/N) průmysl. objektu Kněževes - i pro OZP

    CONDEX s.r.o.

    • Kněževes, Středočeský
    Požadavky min. věk 18 let Náplň práce základní evidence návštěv a vjezdu klidná a sedavá práce v přátelském kolektivu pochůzková činnost Poznámka: Více na TEL: 773 786 199, 7…
    • Před 21 dny
  • Ostraha objektu ( OZP) - Rakovník - od 13 600 Kč /měsíc

    • Rakovník, Středočeský
    • 13 600 Kč za měsíc
    Smazat/ Upravit/ Topovat Náplň práce: Ostraha objektu Obsluha závor Pochůzková činnost ( krátké pochůzky) Podávání informací po telefonu Směny - 12 hod - denní x noční Po…
    • Před 7 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Technici technologové, normovači v ostat. průmysl. oborech

    AAC Technologies Solutions (CR) s.r.o.

    • Kněževes, Středočeský
    • 65 012 Kč za měsíc
    Náplň práce - anglický jazyk a čínský jazyk výhodou Kontakt: telefonicky 9:00-15:00, životopisy zasílejte e-mailem (kontrakt) Podobné nabídky práce aktivní nabídka Kněževes…
    • Před 12 hodinami