Zahradník/zahradnice, pomocný zahradník/zahradnice

MRVA-okrasne travy, trvalky s.r.o.

  • Klenovice na Hané, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nástup možný ihned. Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, paní Ing. Jitka Mrvová, tel. 603 187 237 (volat 7:00-19:00), e-mail: info@mrva-travy.cz. Pracovní doba: PO-Pá 7:00-15:30 hod. + do konce června: každá druhá sobota pracovní, v létě 1 prac.sobota/měsíc
Pracoviště: Klenovice na Hané 201
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k zahradnictví
Náplň práce: zahradnické práce v zahradnictví
Nabízíme: stravenky

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Zahradnice

    • Kroměříž, Zlínský
    Smazat/ Upravit/ Topovat Hledám pracovnici do ovocné školky a ovocných sadů. Praxe a řidičák výhodou.…
    • Před 21 hodinami
  • Zahradník/ce

    BIOPAS, spol. s r.o.

    • Kroměříž, Zlínský
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce pracoviště Kroměříž - údržba zeleně ve městě Kroměříž - vyučení v oboru výhodou, řidičský prů…
    • Před 24 dny
  • Pomocný pracovník/pracovnice ve výrobě

    ODT Management s.r.o

    • Prostějov, Olomoucký
    Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel. 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:dvorsky@odtm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. (případně dle…
    • Před 13 dny