Mistr/ová výroby

HR Direct

  • Mladá Boleslav, Středočeský
  • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Pracovní náplň
  • vedení týmů ve výrobě, třísměnný provoz
  • spolupráce na zaškolení nových operátorů
  • organizace lidí dle výrobního plánu, hodnocení a motivace pracovníků
  • podklady k uzávěrce mezd, dohled nad BOZP, report denní výroby
Co byste měl/a umět, znát, splňovat
  • SŠ/SOU s maturitou, zkušenost z obdobné pozice
- zkušenost z automotive výhodou
  • znalost práce na PC (MS Outlook, MS Excel)
  • výborné komunikační a organizační dovednosti, přirozená autorita
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • chuť a odhodlání se dále posouvat a růst
Co Vám můžeme nabídnout
  • 13. mzdu, pravidelné navyšování mezd
  • nadprůměrné příplatky za směnnost a přesčasy
  • systém odborného vzdělávání a kariérního rozvoje, jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • svozovou dopravu
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • cafeterie - volnočasové benefity pro zdraví, sport a kulturu
Benefity
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

JenPráce