Dělník/dělnice ve výrobě - obsluha balicí linky

VAFO Production s.r.o.

  • Strakonice, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce:
Obsluha poloautomatické balící linky
Zodpovědnost za správnost a kvalitu zabalených produktů
Manipulace se surovinami a výrobky
Naskladňování a vyskladňování
Pravidelný úklid pracoviště
Kvalifikace:
zkušenost s obsluhou strojů a výrobních linek výhodou
Zaměstnanecké výhody:
Zázemí progresivně rostoucí a úspěšné české firmy
Velmi motivační finanční ohodnocení
13. plat
mimořádné odměny
Odměny k narozeninám
Dotované stravování - jídlo za 20,- Kč
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní produkty dle vlastního výběru
Multisport karta
Pravidelná školení a vzdělávání
Firemní akce pro zaměstnance
Přátelský kolektiv a rodinný prostředí
VAFO Family - nadační fondKontakt e-mail: hana.pruchova@vafo.cz

Práce u nás.cz