Servisní technik - dopravní prostředky (35-45.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Pardubický kraj
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Náplň práce
  • Servisní činnost, diagnostika poruch
  • Informační a poradenská činnost k provozu vozidel a
k odstraňování jejich závad * Evidence a rozbor zákaznických reklamací, podávánínávrhů na nápravná opatření * Provádění měření, analýz a vyhodnocováníPožadujeme
  • SŠ technického směru
  • Znalost konstrukce dopravních prostředků
  • ŘP sk. B
  • Znalost práce na PC
Nabízíme
  • Zázemí silného a stabilního zaměstnavatele
  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění či životní
pojištění * Příspěvek na dovolenou
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

JobDNES