Vedoucí oddělení (ž/m) - Sokolov

Kaufland

  • Sokolov, Karlovarský
  • 42 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Hledáme zaměstnance na pozicivedoucí pokladen
  • nástupní mzda 42 000 Kč, po 1. roce 44 000 Kč, po 2. roce 46 000 Kč a po 3. roce 48 000 Kč
vedoucí oddělení čerstvého zboží
  • nástupní mzda 49 000 Kč, po 1. roce ti ji navýšíme na 51 000 Kč, po 2. roce na 53 000 Kč a po 3. roce na 55 000 Kč
Co tě u nás bude bavit
  • převezmeš zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů a dosahování požadovaných výsledků v jednotlivých odděleních
  • budeš se věnovat i vedení a rozvoji zaměstnanců
  • pod palcem budeš mít také zajištění plynulého chodu svěřených oddělení a dodržování veškerých právních, hygienických, pracovněprávních, interních, bezpečnostních a jiných předpisů
  • jako vedoucí zastřešíš personální záležitosti oddělení
Co za to dostaneš
  • smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • příspěvek 10 % nad rámec zákona za práci o víkendu (celkem 20 %)
  • benefitní systém Cafeteria - vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • již od nástupu 25 dní, za pět let 27 dní a později 30 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • parkování zdarma
Jak si tě představujeme
  • máš prokazatelnou praxi na podobné pozici a zkušenost s vedením lidí
  • počítáš s tím, že na tebe vyjdou směny i o víkendech a svátcích
  • máš čistý trestní rejstřík
Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.Benefity
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování

JenPráce

Podobné nabídky

  • Vedoucí oddělení (ž/m)

    Kaufland

    • Sokolov, Karlovarský
    Externí inzerce Hledáme zaměstnance na pozici vedoucí pokladen nástupní mzda 42 000 Kč, po 1. roce 44 000 Kč, po 2. roce 46 000 Kč a po 3. roce 48 000 Kč Co tě u nás bude…
    • Před 2 měsíci
  • Vedoucí technického oddělení

    Elektro, vyrobni druzstvo v Becove nad Teplou

    • Bečov nad Teplou, Karlovarský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Biel Robert, tel.: 777 750 057, e-mail: biel@elektrobecov.cz znalost AJ slovem i písmem, elektrotechnické zaměření, CAD / CAM stravné, příspěvek na dopravu…
    • Před 12 dny
  • Vedoucí plánovacího oddělení

    SAMETEX, spol. s r.o.

    • Kraslice, Karlovarský
    • Sokolov, Karlovarský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Náplní práce je především spolupráce s dipečerem výroby, který pracuje v Itálii. Nutnostní je znalost anglického jazyka. Řízení zakázek a příprava výroby. Nástupn…
    • Před 27 dny