Elektrikář

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.

  • Lovosice, Ústecký
  • 33 600 - 44 200 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
O násJsme japonská stabilní výrobní společnost Aoyama. Zabýváme se strojírenskou prvovýrobou. Klasické montážní linky u nás nenajdete. Vyrábíme zejména unikátní bezpečnostní šrouby do aut značek Toyota, BMW, Volvo a dalších. Mnohé z našich výrobků se nacházejí v brzdách, motorech, v tlumičích a na řadě dalších klíčových míst. Naše práce má smysl, závisí na ní lidské životy. Prioritou pro nás je osobní přístup a budování příjemné firemní kultury.Náplň práce:
  • Technická podpora výroby a řešení technických problémů
  • Provádění údržby a oprav technologického vybavení strojů a přidružených zařízení
  • Činnosti a úkoly provozního elektrikáře
  • Práce v nepřetržitém provozu (krátké a dlouhé týdny -12hodinové směny denní a noční)
Co od Vás očekáváme:
  • Minimálně vyučení v oboru provozní elektromontér, elektromechanik nebo v příbuzném oboru
  • Manuální zručnost, samostatnost, schopnost umět si poradit s problémem, zodpovědnost
  • Platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb. min. § 6
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Měsíční výkonnostní bonusy
  • Příplatky za nepřetržitý provoz
  • Příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní dotované stravování
  • Příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření
  • Poukázky za dobré nápady
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

JenPráce

Podobné nabídky

  • Elektrikář/elektrikářka

    Flexfill s.r.o.

    • Lovosice, Ústecký
    Hledáme zkušeného a talentovaného elektrikáře/ku, který/á se připojí k našemu týmu v Oddělení Výzkumu a Vývoje. Pokud máte vášeň pro inovace, technický pokrok,touhu pracovat na pro…
    • Před 1 měsícem
  • Elektrikář/elektrikářka

    Flexfill s.r.o.

    • Lovosice, Ústecký
    • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Hledáme zkušeného a talentovaného elektrikáře/ku, který/á se připojí k našemu týmu v Oddělení Výzkumu a Vývoje. Pokud máte vášeň pro inovace, technický pokrok,touhu p…
    • Před 24 dny
  • Elektrikář/elektrikářka - slaboproud

    Kabourek - VZT, s.r.o.

    • Litoměřice, Ústecký
    • 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: vyučený v oboru elektrikář - slaboproud, ŘP Způsob prvního kontaktu: e-maliem telefonicky , Po -Pá 9-16hod Podobné nabídky práce před 3 dny Milovi…
    • Před 8 dny