Vedoucí týmu skladníků, 13. plat, svozy

Index Nosluš

  • Louny, Ústecký
  • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce:
Máte zkušenosti v oblasti logistiky a chtěl/a byste pracovat v moderní, stabilní firmě, kde budete mít na starosti vedení a organizaci práce týmu skladníků? Pak nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme mnoho zajímavých benefitů, jako je 13. plat, svozovou dopravu, plně hrazené stravování,…Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání!Náplň práce:
  • Vedení týmu skladníků (20 až 40 pracovníků)
  • Řešení administrativy spojené s vedením směny
  • Příprava a provádění inventur
Nabízíme:
  • Zajímavé platové ohodnocení dle praxe
  • 13. plat
  • Svozovou dopravu (z Mostu/Chomutova/Loun)
  • 25 dní dovolené
  • Plně hrazené stravování
  • Flexi Pass
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
Požadujeme:
  • Alespoň krátkou zkušenost s vedením pracovníků skladu
  • Průkaz na VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky (v případě neplatnosti lze obnovit)
  • Ochotu pracovat na třísměnný provoz

JenPráce