TECHNIK KVALITY

Adecco

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
  • Snadno podejte žádost
LokalitaPardubický krajPoziceSpecialistDatum2024-04-08OborQualityTECHNIK KVALITYHledáte nové uplatnění v oblasti kvality? Chcete pracovat v menší výrobní společnosti s přátelskou atmosférou? Komunikace v angličtině není pro Vás problém?
Pak je tato nabídka pro Vás ta pravá.
Pro výrobní společnost v okrese Pardubice hledáme kvalitáře, který bude novou posilou oddělení kvality.
Technik kvality
Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • znalost ISO 90001 a IATF 16949
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost práce na PC
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost nástrojů řízení jakosti
  • pečlivost, komunikativnost, samostatnost
Popis pozice:
  • dohled nad kontrolou kvality výrobků
  • preventivní zlepšování kvality ve výrobních procesech
  • monitorování nápravných a preventivních opatření ve výrobě
  • zavádění inovací v oblasti kvality
  • řízení dodavatelských, interních a externích neshod
  • spoluúčast při přípravě a realizaci auditů
  • tvorba a aktualizace výrobní dokumentace
  • podílení se na procesu vzorkování
Nabízíme:
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • přátelskou atmosféru
  • 25 dní dovolené
  • práce na 1 směnu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční prémie
  • vzdělávací kurzy

Adecco