Manažer přeprav (import i export)

JobStart

  • Praha
  • 80 000 - 120 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho významného klienta, obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici MANAŽER PŘEPRAV (import i export).NÁPLŇ PRÁCE
  • řízení exportu i importu napříč všemi kontinenty
  • objednávání přepravy (import i export)
  • komunikace s dodavateli přeprav
  • vyjednávání o cenách přeprav
  • hlídání nákladů na přepravu
  • dohled na fakturacemi za zakoupené dopravní služby
  • zavedení nákupní strategie
  • řešení případných reklamací a škodních událostí
  • úzká spolupráce s produktovým a skladovým oddělením
  • reporting vedení společnosti
POŽADUJEME
  • zkušenost s řízením přepravy (pozemní, námořní, letecká)
  • zajímavé kontakty v oblasti mezinárodní přepravy
  • komunikativní AJ
  • znalost MS Excelu na vysoké úrovni
  • obchodního ducha
  • vyjednávací schopnosti
  • analytické myšlení
  • organizační schopnosti
  • prokazatelnou zkušenost s vedením týmu kolegů
NABÍZÍME
  • spolupráci se stabilní společnosti
  • motivující příjem
  • neformální a přátelské prostředí
  • používání AJ na denní bázi
  • možnost kariérního růstu
  • významnou slevu na produkty
  • možnost jazykových kurzů
  • MultiSport kartu
  • kancelář na Praze – východ
V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Dobraprace