Doplňování zboží (m/ž) - Plzeň

OBI

  • Plzeň, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
  • Snadno podejte žádost
Máte rádi zahradní sortiment? Přijďte k nám na brigádu.Náplň práce:
  • doplňování zboží z regálů ze skladu na prodejní plochu v oddělení Zahrada (paletové prezentace nebo regály)
  • manuální manipulace se zbožím na prodejně
  • zajišťování vhodného vystavení s cílem zaujmout zákazníky
  • obsluha manipulační techniky
Váš profil:
  • zkušenosti s manipulační technikou (není nutné platné oprávnění)
  • dobrá fyzická kondice
  • radost z práce s lidmi a v týmu
Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní dobu od pondělí do pátku 8:00 - 15:30
  • možnost zaučení
  • stabilní dlouhodobou brigádu

OBI