Technik výroby a elektroniky m/ž (s ubytováním)

GUDMUND s.r.o.

  • Kutná Hora, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadavky
  • Máš SŠ vzdělání (výuční list /maturita) - výhodou je elektrotechnický obor.
  • Za sebou máš alespoň 2 roky praxe v oblasti elektroniky.
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni ti nedělá problém (B1).
  • Jsi kamarád s počítačem (pokročilá znalost) a ideálně už jsi viděl/a SAP (stačí základy, zbytek doučíme).
  • Jsi samostatný/á, pečlivý/á a máš chuť se učit novým věcem.
Náplň práce
  • PODPORA VÝROBY: Budeš klíčovým člověkem, který dohlíží na dodržování výrobních postupů a řeší technické problémy přímo v procesu.
  • ŠKOLENÍ A VEDENÍ: Pomůžeš se zaškolením operátorů a budeš pro ně odbornou oporou.
  • ŘEŠENÍ VÝZEV: Když se něco pokazí nebo je třeba upravit produkt (reworks), najdeš řešení a navrhneš nápravná opatření. ️
  • KOMUNIKACE: Čeká tě denní komunikace s inženýry i zástupci zákazníka - využiješ při tom i angličtinu. ️
  • PRÁCE S DATY A SYSTÉMY: Budeš pracovat v interních systémech (SAP, SISP) a podílet se na reportingu.
  • NOVÉ PROJEKTY: Zapojíš se i do zavádění nových produktů do výroby a zajistíš, aby všechno sedělo (včetně dokumentace).
Nabízíme
  • 5 týdnů dovolené ️ - energii si načerpáte podle svých potřeb.
  • Příspěvek na flexibilitu 2 000 Kč - měsíční bonus k výplatě.
  • Hrazené ubytování - pokud jsi zdaleka, s bydlením ti pomůžeme.
  • Vlastní školící centrum - máme prostory a kapacity pro tvůj neustálý rozvoj.
  • Dotovaná strava ️ - výběr minimálně ze šesti jídel denně, ráno si můžeš dát třeba vajíčka. Oběd tě vyjde na 28-46 Kč.
  • Cafeterie 3000 Kč ročně ️ - body můžeš využít na zážitky, lékárnu, kino, divadlo, knihy nebo jazykové kurzy.
  • Sportovní benefity ️ - MultiSport karta (za 450 Kč měsíčně) nebo vstup do firemního fitka.
  • Příspěvek na penzijko - dle délky trvání pracovního poměru.
Název firmyGUDMUND s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Vanderka
Tel: +420 774 448 197
E-mail:×Ještě moment, prosím...Už vám žádná nabídka práce neuteče!Vyzkoušejte odběr nových nabídek práce na e-mail. Vyplatí se to!Zasílání lze kdykoliv upravit nebo jednoduše zrušitJobsik.cz vám bude max. 1x denně posílat nové nabídky z regionu Kutná Hora a okolí.
Po odeslání bude provozovatel Jobsik.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje.Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Jobsik.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Jobsik