Administrativní pracovník/ice zákaznického centra

MSV Callcenter s.r.o.

  • České Budějovice, Jihočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Náplň práce: zpracování objednávek, e-mailů, komunikace s dodavatelem, administrativní práce,
příjem tel. hovorů (nejedná se o obvolávání klientů).
Prac.doba 8:00-16:30 hod.
Požadavky: základní znalost NJ, flexibilita, dobré komunikativní schopnosti, znalost Excel a Word, týmový duch.
Nabízíme: možnost kurzů německého jazyka na pracovišti, po zkušební době stravenky, možnost navýšení mzdy po zapracování.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Administrativní pracovník/pracovnice rozvoje organizace

    dm-drogerie markt

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 20 500 - 22 000 Kč za měsíc
    Hledáme spolupracovníka/spolupracovnici na kratší pracovní úvazek - 20 hodin týdně. Nudit se u nás nebudete Spolupracujete na zajišťování odborného vzdělávání žáků na našich pro…
    • Před 2 dny
  • Administrativní pracovník

    Bohemian Reality s.r.o.

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 31 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: komunikace se zákazníky - uzavírání obchodních smluv a objednávek, realizace reklamních kampaní, akvizice nových zákazníků, organizace práce, zpracováván…
    • Před 20 dny