Prodavač/ka

BM CESKO s.r.o.

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Kontakt: Hančak Andrea, tel.: 608 745 528, 267 289 176, e-mail: kadrycz7@baumax.cz
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka.
Pracovní náplň (jedná se o fyzicky náročnější práci): starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Pracovní doba - 1 směnný provoz - otevírací doba bauMaxu: po-ne 8-20 hod (1 směna trvá: 10-12hodin dle rozpisu)
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů. Znalost NJ významnou výhodou.
Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie), další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Nástup možný ihned, nebo dohodou.
Prémie, stravenkový paušál
Prosím o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Práce u nás.cz