Trainee program - Výzkumný a vývojový pracovník

Teva Pharmaceuticals

  • Opava, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Kdo jsmeSpolečně se snažíme o to, aby bylo zdraví cenově dostupnější a přístupnější, a tak pomáháme milionům lidí na celém světě žít zdravěji. Je to poslání, které spojuje naše lidi v téměř 60 zemích s bohatou a rozmanitou škálou národností a původů. Pracovat u nás znamená spolupracovat s předním světovým výrobcem generických léčiv a hrdým výrobcem mnoha produktů uvedených na seznamu základních léků Světové zdravotnické organizace. Některý z našich léků užívá v současné době každý den nejméně 200 milionů lidí na celém světě. To je ohromné číslo, ale my stále hledáme nové způsoby, jak i nadále něco měnit, a nové lidi, se kterými bychom to mohli měnit.Trainee programJe koncipován na 1 - 2 roky, kdy účastník tohoto programu prochází odbornou praxí na vybraných odděleních, kde získává zkušenosti s ohledem na budoucí zaměření. Účastník programu má během programu definován základní úkol/projekt. Během programu má trainee podporu přiděleného mentora.Profil Trainee VaV s chemickým zaměřením
  • Čerstvý absolvent/ka vysoké školy s chemickým zaměřením na obor Analytické chemie nebo Organické syntézy
  • Znalost anglického jazyka
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Zodpovědnost, zvídavost, pečlivost
PoziceV rámci program "trainee" bude uchazeč součástí oddělení chemického výzkumu a vývoje. Bude spolupracovat na aktivitách tohoto oddělení, a to převážně v laboratorním zařízení. Součástí práce traineeho je také studium dokumentace a odborných článků a školení se v nejrůznějších laboratorních technikách. Garantem tohoto programu je vedoucí oddělení technologie s dlouholetými zkušenostmi v oboru.Oddělení Výzkumu a vývojeZabývá se výzkumem inovativních aktivních farmaceutických substancí (API), který začíná přípravou v laboratorních podmínkách, hledáním vhodné syntetické cesty, vývojem a validací analytických a fyzikálně-chemických metod a končí transferem do komerční výroby. Po celou dobu vývoje aktivní substance VaV zodpovídá za technickou podporu a přípravu příslušné dokumentace pro podání registrační změny u státních autorit a registračních úřadů (SUKL, FDA, EMA).Už pracuje @TEVA?Pokud jste současným zaměstnancem společnosti Teva, použijte prosím interní stránky kariéry dostupné v Centru zaměstnanců. Tímto způsobem bude vaše aplikace zpracována s prioritou. Budete také moci vidět příležitosti, které jsou otevřeny výhradně zaměstnancům společnosti Teva. Použijte následující odkaz pro vyhledávání a použití:
  • Interní webová stránka je dostupná také z vaší domácí sítě. Máte-li potíže s přístupem k účtu EC, obraťte se na místního partnera v oblasti lidských zdrojů a IT.
Závazek společnosti Teva k rovným příležitostemSpolečnost Teva se zavázala k rovným příležitostem v zaměstnání. Globální politikou společnosti Teva je poskytovat stejné pracovní příležitosti bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu pleti, náboženství, pohlaví, zdravotní postižení, těhotenství, zdravotní stav, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, rodinný původ, národní či etnický původ nebo jakýkoli jiný právně uznaný status, který má nárok na ochranu podle platných zákonů.

Teva Pharmaceuticals

Podobné nabídky

  • Výzkumný a vývojový pracovník - analytické chemie

    Teva Pharmaceuticals

    • Opava, Moravskoslezský
    • 40 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Náplň práce KO: Bedáňová Barbara, životopisy zasílejte na e-mail: barbara.bedanova@tevapharm.cz Požadavky: - Vysokoškolské odborné vzdělání v oboru analytické chemie nebo příb…
    • Před 3 dny
  • výzkumný a vývojový pracovník - analytické chemie

    • Opava, Moravskoslezský
    Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18998735 KO: Bedáňová Barbara, životopisy zasílejte na e-mail: barbara.bedanova@tevapharm.cz Požadavky: - Vysokoškolské odborné vzdělání v obor…
    • Před 2 dny
  • Výzkumný a vývojový pracovník - analytické chemie

    Teva Pharmaceuticals

    • Opava, Moravskoslezský
    KO: Bedáňová Barbara, životopisy zasílejte na e-mail: barbara.bedanova@tevapharm.cz Požadavky: - Vysokoškolské odborné vzdělání v oboru analytické chemie nebo příbuzných oborech…
    • Před 3 dny