Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Snakespeed s.r.o.

  • Plzeň, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Požadujeme: ŘP sk. CE.
Nabízíme: Příspěvek na PF, věrnostní příspěvek.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

    Josef Aichinger

    • 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče…
    • Před 21 dny

    Karel Kratochvil

    Požadujeme: Řidičský průkaz C+E, profesní průkaz,karta řidiče Zaměstnanecké výhody: příplatky, odměny, benefity…
    • Před 8 dny

    • 42 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: Řidičský průkaz C+E, profesní průkaz,karta řidiče Zaměstnanecké výhody: příplatky, odměny, benefity Podobné nabídky práce před 5 dny Rokycany Grafton…