Dohled mezinárodní IPTV platformy

CETIN

  • Praha
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Popis pozice:
  • dohled mezinárodní televizní platformy
  • řešení zákaznických incidentů
  • spolupráce s technickými specialisty a techniky v terénu
  • spolupráce s ostatními útvary v šesti zemích Evropy
  • zodpovědnost za dodržování kvality zákaznických služeb v souladu s SLA
  • dvousměnný nepřetržitý provoz (více volných dnů, méně pracovních dnů)
Měl/a byste splňovat:
  • angličtina aktivně slovem i písmem
  • ochota učit se novým věcem
  • vzdělání v technický oboru výhodou (elektrotechnika, telekomunikace, audiovizuální technika)
  • základní znalost TCP/IP, WAN, LAN
  • znalost CISCO, Alcatel-Lucent, TR-069 výhodou
  • komunikativnost a schopnost týmové práce
  • schopnost rychle se rozhodovat a samostatně řešit technické problémy sítí a služeb
  • pečlivost a spolehlivost
S čím můžete počítat:
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
  • zaškolení, možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • motivující mzdové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • mobilní telefon, neomezené volání a mobilní data v ČR, slevy na tarify pro rodinu a přátele
  • týden dovolené navíc, sick days, možnost občasné práce z domova, příspěvek na internet doma
  • cafeterie, Multisport karta, stravenkový paušál
  • moderní pracoviště, parkoviště pro soukromé auto, výborná dostupnost MHD (metro, vlak, tram, bus)

Nelisa

Podobné nabídky

  • Dohled mezinárodní IPTV platformy

    CETIN

    • Praha
    • 45 000 Kč za měsíc
    Popis pozice: dohled mezinárodní televizní platformy řešení zákaznických incidentů spolupráce s technickými specialisty a techniky v terénu spolupráce s ostatními útvary v šes…
    • Před 13 dny
  • Dohled mezinárodní IPTV platformy (Ref. č.: 2000191608)

    Předvýběr

    • Praha
    Pro našeho klienta, společnost, která je největší telekomunikační síť v České republice a poskytuje infrastrukturu pro mobilní, datové a hlasové služby, hledáme vhodné kandidáty/tk…
    • Před 20 dny
  • Dohled mezinárodní iptv platformy

    Předvýběr

    • Praha
    Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která je největší telekomunikační síť v České republice a poskytuje infrastrukturu pro mobilní, datové a hlasové…
    • Před 20 dny