Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Makro

  • Mělník, Středočeský
  • 31 100 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Zaškolíme na vyskladňování zboží, práce se skenerem, přípravu zboží z regálu na paletu, balení palet do folie, přepravu palet se zbožím. 3směnný nepřetržitý provoz ranní, odpolední, noční směny. Nabízíme: Pracovní smlouva na dobu neurčitou, měsíční bonusy, Kafeterie, svozová doprava z Litoměřic, Lovosic, Roudnice nad Labem, Štětí, Mělník, Slaný, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Praha Černý Most, Praha Letňany, Praha Kobylisy, dotovaná strava v naší kantýně, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecká sleva s makro kartou.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Manforce s.r.o.

    • Mělník, Středočeský
    • 19 350 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: - obsluha manipulačních vozíků a skladování zboží - výhodou je praxe se skenovacím zařízením - pořizování jednoduchých administrativních zpráv - plnění dalších pr…
    • Před 2 měsíci
  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    ASEVI s.r.o.

    • Mělník, Středočeský
    §97 - fyzická manipulace se zbožím - pomocné práce podle pokynů nadřízeného pracovníka - požadujeme manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost Kontakt: telefonicky út…
    • Před 1 měsícem
  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Apartamenty Hostivice s.r.o.

    • Mělník, Středočeský
    Náplň práce: - zaskladňování a vyskladňovaní palet - vychystávání zboží do odpovídající zóny dle druhu zboží a jeho obalu - práce s skenovacím zařazením je výhodou - práce v ch…
    • Před 2 měsíci