PRODAVAČ / PRODAVAČKA V CHOVATEL. POTŘEBÁCH

Avenante s.r.o.

  • Hradec Králové, Královéhradecký Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký
  • 27 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce: prodej krmiv a chovatelských potřeb, příjem a kontrola dodaného zboží, objednávky. Příjem a výdej balíků Zásilkovny a PPL. Péče o zvířata, úklid.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Prodavač / prodavačka

    Martin Vodicka

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    Náplň práce: obsluha zmrzlinového stroje, točení zmrzliny Uvedená mzda se rozumí za plný pracovní úv. Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (od 8:00 hod)…
  • PRODAVAČ / PRODAVAČKA

    • 23 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Náplň práce: obsluha zmrzlinového stroje, točení zmrzliny Uvedená mzda se rozumí za plný pracovní úv. Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (od 8:00 hod)…

    Career agency s.r.o.

    • 24 100 - 29 000 Kč za měsíc
    Náplň práce - Možnost prodloužení pracovního poměru - Požadujeme: praxi v oboru 2 roky, dobré komunikační schopnosti a zkušenosti s provozem maloobchodu, spolehlivost, pečlivost…
    • Před 23 dny