Beauty Consultant luxusní kosmetiky - až 42 500 Kč

SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.

  • Praha
  • 38 000 - 42 500 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Baví tě luxusní kosmetika? Máš zkušenosti se skincare, líčením nebo vůněmi a zároveň jsi reprezentativní a komunikativní typ?
Pak hledáme právě tebe! :)Náplň práce:
  • Podpora prodeje luxusní kosmetiky
  • Poskytování zákazníkům poradenství v oblasti kosmetiky
  • Poskytování informací o produktech
  • Kombinování produktů a vytvoření kompletní sady produktů dle požadavků zákazníka
  • Udržování úrovně kvality a čistoty
Nabízíme:
  • Fixní mzdu 32 000 Kč + bonusy ve výšce 10 500 Kč / měsíc
  • Fixní příspěvek 1 000 Kč / měsíc na Edenred kartu
  • 25 dní dovolené
  • Nástup přímo do interního stavu společnosti
  • Luxusní kosmetika za zvýhodněné ceny
  • Služební telefon
Co od tebe očekáváme:
  • Máš zkušenosti se skin care, líčením, vlasovou kosmetikou nebo vůněmi
  • Zajímá tě kosmetika a chceš se v tomto oboru dál rozvíjet
  • Umíš anglicky alespoň na komunikativní úrovni
  • Příjemné vystupování
Nástup je možný ihned!
Budeme se těšit na životopis!Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování

JenPráce