Hlavní účetní (m/ž)

People Facility

  • Plzeň, Plzeňský
  • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: - stabilní zaměstnání v rostoucí firmě v Plzni
- zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností
- firemní benefity a prémie
- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní doba
- přátelské prostředí a kolektiv
- v dosahu MHD
- stravenky/příspěvek na stravování
Popis pozice: - vedení účetnictví a koordinace činnosti v účtárně
- komunikace s úřady
- správa zakázek a středisek
- zpracování účet. dokladů
- tvorba budgetu
- vybudování controllingu ve společnosti
Požadavky: - nutná praxe v oboru min. 3 roky
- AJ/NJ na komunikativní úrovni
- komunikační schopnosti
- pečlivost, důslednost a spolehlivost
Poznámka: Mzda a nástup jsou předmětem osobního jednání.

Dobraprace