Vedoucí

SENIOR-CLUB.cz, s.r.o.

  • Sokoleč, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B (řízení 8místného vozu), základní znalost PC, všestrannost, kladný vztah k seniorům, vysoká míra zodpovědnosti a loajality, smysl pro pořádek a čistotu, organizační a komunikační zdatnost, odolnost vůči stresu, pracovitost, spolehlivost.Pracovní náplň: řídí a zodpovídá za řádné fungování provozu dle požadavků zaměstnavatele, komunikace s klienty a třetími stranami, řízení firemního vozu, hospodaření s přidělenými finančními prostředky s péčí řádného hospodáře, organizace a zajištění volnočasových aktivit seniorů, vedení malého kolektivu zaměstnanců aj.Benefity: 102 Kč paušální příspěvek na stravování/den, 5 dní zdravotního volna k dovolené navíc, mimořádné, výkonnostní, roční a věrnostní odměny, „přítel na telefonu“ samozřejmostí.Nabízíme: služební telefon k soukromým účelům, 5 dní zdravotního volna, odměny.Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky (kdykoli).

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Vedoucí

    SENIOR-CLUB.cz, s.r.o.

    • Sokoleč, Středočeský
    • 33 000 - 41 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B (řízení 8místného vozu), základní znalost PC, všestrannost, kladný vztah k seniorům, vysoká míra zodpovědnosti a loajality, smysl…
    • Před 14 dny
  • Vedoucí/HO směny

    Jednota, spotřební družstvo

    • Poděbrady, Středočeský
    Pro prodejnu v Poděbradech hledáme vedoucí/ho prodejny. Praxe a vyučení výhodou, práce na PC nutností. Zájemci se mohou hlásit u p.Havlíková 602 365 572 email:matous@jednotanbk.…
    • Před 1 měsícem
  • VEDOUCÍ SKLADU V PRODEJNĚ JYSK Poděbrady

    Jysk

    • Poděbrady, Středočeský
    Popis nabídky práce Jsi připraven/a zvládat každodenní úkoly a rutiny, abys vytvořil/a uspořádaný sklad? Chceš nést odpovědnost za srdce JYSK prodejny a zároveň poskytovat skvělý…
    • Před 12 dny