Automechanik / Mechanik osobních vozidel - Práce v Německu

Auto1 Group

  • Plzeň, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis společnostiAUTO1 Group je vedoucí evropskou digitální automobilovou platformou. Jako dynamická technologická společnost přinášíme revoluci v automobilovém průmyslu díky našim značkám wirkaufendeinauto.de, AUTO1.com a Autohero. Přidej se k nám a měň společně s námi trh s ojetými vozy.Pro naší autodílnu v Hemau (Bavorsko) nedaleko českých hranic hledáme posilu.Co Ti můžeme nabídnout
  • Náborový příspěvek ve výši 750€ do konce března 2024
  • Dobíjecí předplacená karta, na kterou obdržíš každý měsíc dalších 50 €
  • Stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou přímo pod německou firmou
  • Žádné časové konto - všechny přesčasy jsou hned vypláceny nebo kompenzovány volnem
  • Ubytování zdarma a vyřízení nutné byrokracie jako je zdravotní pojištění atd.
  • Podporu v českém jazyce v pracovním týmu i v personálním oddělení
  • Vybavené pracoviště včetně nářadí a pracovního oděvu
  • 28 dní dovolené, později 30 dnů
  • Zaměstnanecké benefity - nákup automobilů za zvýhodněné cenové podmínky
  • Nefinanční benefity - penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy
Co Tě čeká
  • Údržba, servis a opravy motorových vozidel
  • Provádění diagnostiky a odstraňování závad
  • Samostatné zpracování objednávek podle specifikací výrobce
  • Optimalizace procesů přípravy našich vozidel
  • Zajištění kvality vozidel
Co od Tebe očekáváme
  • Vzdělání v oboru autoelektrikář nebo automechanik a první praktické zkušenosti v dílně
  • Dobrá znalost MS Office a znalost s tabletem
  • Spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
  • Zodpovědnost a pečlivý přístup k odváděné práci
  • Týmového ducha, chuť učit se novým věcem a rozhodnost
Přihlas se prostřednictvím našeho portálu a uveď své platové požadavky.Kontakt
Elisabeth PopelkováNaše společnost má otevřenou firemní kulturu a nedbá na konvence, jako je formálnost nebo pravidla oblékání. Vítáme každého uchazeče bez ohledu na pohlaví, etnický původ, náboženství, věk, sexuální identitu, zdravotní postižení nebo jiné důvody diskriminace.Další informaceAll your information will be kept confidential according to EEO guidelines.

Auto1 Group

Podobné nabídky

  • Automechanik Mercedes - Benz

    VSP Auto, s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    O nás VSP Auto s.r.o. - autorizovaný prodejce a servis Mercedes-Benz, na trhu již od roku 1993 s více než 100 zaměstnanců a 3 pobočkami v ČR hledá do provozovny v Plzni Automec…
    • Před 15 dny
  • Automechanik

    DOLAK s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: vyučení automechanik nebo podobný obor. ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: stravenky, platový a profesní růst, zaměstnanecké slevy, vzdělávací kurzy, škole…
    • Před 14 dny
  • Automechanik

    ALGON PLUS - AUTO, a.s.

    • Plzeň, Plzeňský
    Životopis zasílejte na e-mail: marketa.kucerova@algon.cz Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič Náplň práce: diagnostika a oprava vozidel značky Opel, Mitsubishi, RAM, Chevrol…
    • Před 1 měsícem