Absolvent elektro oboru (od 37.000 kč+náborový příspěvek)

Advantage Consulting

  • Středočeský kraj
  • 37 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Jsi čerstvým absolventem SŠ a chceš nastartovat svoji kariéru? Chceš pracovat s nejmodernější technologií a technickým vybavením? Zašli mi svůj životopis!Stabilní, úspěšná a rostoucí společnost přijme novou posilu na pozici:ABSOLVENT ELEKTRO OBORU (od 37.000 Kč+NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK)
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPEVĚK! 30.000,-
  • Možnost karierního posunu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13.plat
  • Práci s moderními technologiemi
  • Místo výkonu práce: okres Kladno
Popis pozice: * Navrhování oprav zařízení
  • Realizace oprav zařízení
  • Řešení vzniklých závad ve výrobním provozu
  • Práce v opravářské dílně
Požadavky: * SOU,SŠ elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Znalost prostředí PLC a znalost měření a regulace výhodou
  • Zkušenosti s pneumatickými prvky a obráběcími stroji výhodou

Dobraprace

Podobné nabídky

  • ABSOLVENT ELEKTRO OBORU (od 37.000 Kč+NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK)

    • Kladno, Středočeský
    • 37 000 - 47 000 Kč za měsíc
    Jsi čerstvým absolventem SŠ a chceš nastartovat svoji kariéru? Chceš pracovat s nejmodernější technologií a technickým vybavením? Zašli mi svůj životopis! Stabilní, úspěšná a rosto…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • ABSOLVENT ELEKTRO OBORU (od 37.000 Kč+NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK)

    Advantage Consulting

    • Kladno, Středočeský
    • 37 000 Kč za měsíc
    ABSOLVENT ELEKTRO OBORU (od 37.000 Kč+NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK) 37000 - 47000 Kč mzdové ohodnocení Jsi čerstvým absolventem SŠ a chceš nastartovat svoji kariéru? Chceš pracovat s n…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • Absolvent elektro oboru (od 37.000 kč+náborový příspěvek)

    Advantage Consulting

    • Ústecký kraj
    • Středočeský kraj
    • 37 000 - 47 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Navrhování oprav zařízení Realizace oprav zařízení Řešení vzniklých závad ve výrobním provozu Práce v opravářské dílně Požadujeme SOU,SŠ elektro Vyhlášku č. …
    • Před 2 měsíci