Technolog obrábění

Nový start

  • Třebíč, Vysočina
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Zavádět nové výrobky, technologie a procesy do praxe
Navrhovat a ověřovat změny u dané výroby, technologií a procesů
Vést technologické zkoušky ve výrobě
Spolupracovat při přejímkách strojů a zařízení
Komunikovat s mateřskou centrálou v Německu
Řešit úkoly a problémy ve svěření oblastiPožadujeme Do rostoucí úspěšné výrobní firmy hledáme posilu do technologií pro zavádění nových výrobků a technologií. Technické vzdělání podmínkou, stejně jako komunikativní NJ či/a AJ. Praxe výhodou. Zajímavý plat + benefity, pružná pracovní doba.Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region TřebíčVhodné pro Absolventy.Jiná sdělení CHCETE VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.Máte zájem o nabídku Technolog obrábění?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce