Vedoucí výroby soustruhů (vedoucí kovoobrábění) a CNC programátor

ARSENAL COLLECTION s.r.o.

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • 60 530 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Kontakt: Potůčková Barbora JUDr., e-mail: info@archonfirearms.com - vedení kovoobráběcí sekce - samostatné vytváření programů pro CNC obrábění - koordinování prototypizace a zařazování do sériové výroby - zodpovědnost za realizaci kusové výroby prototypu v rámci RND nového produktu -podílení se na vývoji a optimalizaci dílu během konstrukčního procesu za oblast kovoobráběcí - koordinace automatizace výroby a inovací v oblasti CNC obrábění kovů - provoz a seřizování CNC strojů 5 týdnů dovolené

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Vedoucí výroby s AJ

    Advantage Consulting

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Nabídka: Máte praxi na vedoucí pozici z oblasti lisování? Umíte anglicky nebo německy? Chcete získat nové zkušenosti a být u rozjezdu nové výrobní haly? Mezinárodní společnost hl…
    • Před 1 měsícem
  • Vedoucí týmu výroby, volba směn, 13. plat+bonusy

    Index Nosluš

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • Ostrov, Karlovarský
    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: Hledáte stabilní práci se spoustou benefitů, ve které využijete své organizační schopnosti a zkušenosti s vedením lidí? Pak nás určitě kontaktujte nástup je možný ih…
    • Před 25 dny
  • Vedoucí logistiky s angličtinou

    Advantage Consulting

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Nabídka: Máte zkušenosti s vedením týmu? Pohybujete se v oblasti logistiky a máte celkový přehled o fungování skladů a dopravy? Angličtinu využíváte denně a chcete být součástí výz…
    • Před 1 měsícem