ERP specialista (program BAAN)

Hofmann Personal

  • Tachov, Plzeňský
  • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Popis pozice
  • Správa a údržba vnitropodnikového (ERP) systému společnosti - BAAN
  • Udržování dat s ohledem na plynulý běh výrobního procesu a plánování
  • Ověřování systémových procesů a vyhodnocování dat a výstupů
  • Vypracovávání optimalizačních metod
  • Zadávání dat do systému a odstraňování starých dat (vč. archivace)
  • Opravy dat v systému a pomoc při navrhování automatizací
  • Výpomoc a zastupování v případě nepřítomnosti ERP Key Usera (nadřízený)
  • Dokumentování implementovaných změn v systému a reporting změn
  • Pomoc zákazníkovi při chybách s EDI objednávkami, procesem fakturace
  • Pomáhat školit zaměstnance na práci v ERP systému
Požadavky
  • Základy tvorby SQL dotazů a spojování tabulek
  • Pokročilá znalost MS Excel (VBA programování, datové typy aj.)
  • AJ pokročilá úroveň (min. B2)
  • Samostatnost a analytické myšlení
  • Flexibilita
  • Aktivní a komunikativní osobnost
  • Týmový hráč
  • Vhodné i pro absolventy
Nabídka
  • Smysluplnou práci v globální stabilní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Dobrý kolektiv
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Obědy a nápoje na pracovišti zdarma
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občasná práce z domova
  • Nástup přímo pod firmu do kmene
  • Nástup ihned nebo dle dohody