Vedoucí týmu - strojírenské inženýrství (m/ž) až 75.000 Kč

Hofmann Personal

  • Stříbro, Plzeňský
  • 75 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Popis pozice
  • Vedení a motivace týmu
  • Návrh designu a optimalizaci montážních linek a dalších pracovišť s ohledem na kvalitu, produktivitu, bezpečnost, ergonomii a výrobní náklady v rámci metod štíhlé výroby
  • Podíl na tvorbě výrobní/procesní dokumentace
  • - spravuje alokace materiálů na výrobních linkách a jejich zásobování (kanban/pick)
  • Řízení projektových týmů a technologie montáže
  • Návrh zkušebního zařízení a zkušební metodiky, neustálé zlepšování a aktivity vedoucí ke snižování nákladů a zvýšení kvality
  • Technická podpora při výběrových řízení nákupu strojů, zařízení a technologického vybavení pracovišť
  • Odpovědnost za změnová řízení
Požadavky
  • Praxe na obdobné pozici
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Německý jazyk minimálně B2 PODMÍNKOU
  • Anglický jazyk minimálně A2 PODMÍNKOU
  • PC uživatel, MS Office, SAP výhodou
  • Znalosti v oblasti štíhlé výroby a průmyslového inženýrství (SPC, MTM, 5S, Kaizen, Kanban, Poka-Yoke) atd.
  • Znalost technické dokumentace a orientace v CAD systémech
  • Zkušenosti na funkci projektové řízení, nebo samostatného technologa s dobrou komunikací a vyjednávacími schopnostmi
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabídka
  • Motivační platové ohodnocení
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené v kalendářním roce
  • Pouze ranní směna
  • Příspěvek na letní dovolenou ve výši 25 % z hrubé měsíční mzdy
  • Příspěvek na Vánoce ve výši 25 % z hrubé mzdy měsíční mzdy
  • Stravování zdarma
  • Roční bonus v závislosti na hospodaření společnosti
  • Bonus za senioritu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 1x týdně možnost home office
  • Sodexo Cafeteria nebo Multisport karta v hodnotě 6.000 Kč
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km - hrazena 1 cesta do práce
  • Nástup přímo pod firmu do kmene