Logistik s angličtinou (AŽ 40.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Pardubice, Pardubický
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Máte zkušenosti s logistikou? Mluvíte anglicky? Chcete pracovat pro stabilní společnost? Baví Vás organizovat, plánovat a optimalizovat?
Pak hledáme právě Vás!Mezinárodní automotive společnost hledá kolegu, či kolegyni na pozici:LOGISTIKA S ANGLIČTINOU
  • Mzda dle dosavadních zkušeností až 40.000 Kč + bonusy
  • Benefitní program (příspěvky na kulturu, sport, penzijko a další)
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Dotované stravování s velkým výběrem jídel v místní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • Částečný HO
  • Nabízíme slevu na firemní služby a výrobky
  • Zlepšíme i formou vzdělávání Vaši angličtinu
  • Výborná i MHD dostupnost
  • Místo výkonu práce – Pardubice
Popis pozice: * Organizace systému distribuce v souladu s prodejní politikou
  • Rozplánování dopravy + zasílání podkladů dopravcům
  • Dává dohromady podklady pro celní odbavení
  • Realizace dodávek produktů
  • Vedení dokumentace o tuzemském a zahraničním prodeji a přímého a nepřímého materiálu
  • Přímá kontrola importních dokladů a zásilek
  • Evidence v SAPu
  • Příprava poptávek pro přepravu a import materiálu
  • Komunikace s dalšími odděleními ve firmě + s dopravními společnostmi
Požadavky: * Min SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti logistiky
  • Komunikativní znalost AJ
  • Certifikát ADR
  • Znalost práce na PC, výhodou SAP
  • ŘP skupiny B

Dobraprace